Update 01 juli 2013

Posted by Ceessie55 On juli - 1 - 2013

Hele kleine aardverschuivingen naar aanleiding van de 3e speeldag om de Presidentscup. Op golfpark de Haenen werd dit gerealiseerd, gelukkig zat het weer mee en was iedereen onder de indruk van deze golfbaan. Karakteristieke open 9 holes om vervolgens over te gaan in 9 bosrijke holes met veel glooiende fairways en verrassende doglegs. 2 uitdagende par 3 waar de neary geslagen moest worden. golfpark-de-haenen2

bos1

Het was weer af en toe feest in de baan met spannende wedstrijden en flights die na bijna elke slag steeds  vrolijker werden. Kwam zelfs 1 flight tegen waarin een master of “talking je tegenstander uit de wedstrijd” liep. Dat het mogelijk geholpen heeft bleek uit de uitslag. Mocht je nog tegen dit team moeten spelen dit is zijn profiel: Jack Cardoll karakteristieke houding sigaretje, gezellig babbeltje op zijn Amsterdams een balletje slaan no worries dus eigenlijk een toffe gozert. Toppie

Bij een andere flight bleken de tegenstanders in hetzelfde dorp te wonen, op 250 meter van elkaar al zo’n 25 jaar geloof ik en nog ongelooflijker was dat ze elkaar nog nooit gehoord hebben wat een decibellen produceerden die 2 maar ook hier heel gezelli en spannende wedstrijden.

Voor mij was het weer eens anders dan zelf te ballen en nu een beetje door de baan heen te raggen, de veldslagen te aanschouwen en op de gevoelige plaat vast te leggen. Sommige zaken mis je dus als je zelf aan het ballen bent bijvoorbeeld je komt iemand tegen die je al jaren kent met een ander shirt dan is blauw past bij jou toch wel effe wennen. Het gerucht doet de ronde dat hij uiteindelijk is weggekocht om het team te versterken dat zij tot nu toe stevig op de laatste plaats staan zal wel niet alleen aan hem liggen of …. Kijk naar de foto en zoek de verschillen: jan-van-holten1

Onderweg zie je dan behalve de flights natuurlijk ook enkele mooie pareltjes van slagen: p1020385_ir_02p1020386_ir_0p1020390_ir_02p1020398_ir_02p1020401_ir_01

Of ben ik al snel tevreden als men de bal raakt.

Ik moet nog even een iets rechtzetten bij de foto’s van Bergvliet is onbewust op een foto van een flight een dame half weggevallen en dat wil ik met deze foto gemaakt op de Haenen enigszins rechtzetten: Nanda Herbold

Beloofd Nanda: volgende keer een echt mooie foto op de site.

Hieronder een sfeerimpressie:
p1020375_ir_02 p1020377_ir_02p1020380_ir_02p1020381_ir_02

p1020388_ir_03p1020404_ir_01p1020389_ir_02

Natuurlijk zijn er nog veel meer foto’s maar die kan men zien in de pagina foto’s.

Wat natuurlijk ook belangrijk is en waar iedereen nieuwsgierig naar is zijn de uitslagen en de nieuwe stand. Wel golfteam Alpha heeft zich iets hersteld van de nederlaag van de vorige keer en Golfteam KPN Consulting wil liever met de lift dan met de trap naar de 1e plaats. De golfteams Ordina en OCW, voor deze dag de nummers 1 en 2,  hadden blijkbaar net als Joost Luiten op zijn laatste wedstrijddag een beetje snot in de armen en benen en vielen terug in de rangschikking. Golfteam ICS heeft met succes een aanval op de laatste plaats afgeslagen en gaat vol voor de witte Presidentspoedel. Opvallende teams deze dag waren dus Alpha en KPN-C beiden met 49.5 punt de dagwinnaars maar ook regerend kampioen KPN deed met 49 punten van zich spreken. De vraag is dan ook: is dit een incident of wordt dit een ongekende inhaalrace.

De Neary’s werden deze keer gesponsord door Ordina en werden gewonnen door Hans Sint Nicolaas van team Ordina (!!) en onze eigen huis tuin en keuken Tijgertje: Jan de Zwaan van het team KPN. Beiden kregen 2 dozen dozen ballen van Callaway van zeer hoge kwaliteit.

De tussenstand voor de teams is nu na de 3e dag:

Teams123
puntenpuntenpuntenTotaal
Alpha50.041.049.5140.5
L&N ITS38.051.549.0138.5
KPN-C42.046.049.5137.5
Ordina49.048.037.5134.5
OCW45.046.539.0130.5
KPN42.035.548.0125.5
Sogeti45.039.037.5121.5
ICS37.040.538.0115.5

De tussenstand voor de individuele prijs is:

NaamDagDagDagTussenstand
123
Rene Bouma6.05.07.518.5
Ernst Poublon6.06.05.017.0
Bryan Lee Smith5.05.06.516.5
Twan Hamelynck4.56.06.016.5
Jim Vliet4.54.07.015.5
Peter den Brabander4.55.05.515.0
Nanda Herbold5.06.03.014.0
Martin Savans4.07.02.513.5
Cok Dijkers6.03.04.013.0

Zoals men ziet en leest belooft de volgende wedstrijd zeer spannend te worden. Misschien wordt deze wedstrijd wel weer bestempeld als moving day, scheiding jongetjes van de mannen, scheiding van Jolings&Gordons teams en de Terminator&Rambo teams.

Volgende wedstrijden zijn op vrijdag 05 juli 2013 te spelen op golfbaan de Heelsumse en spelen de navolgende teams tegen elkaar:

4e speeldag4e speeldag4e speeldag4e speeldag
Datum5 juli 20135 juli 20135 juli 20135 juli 2013
BaanGolfpark HeelsumGolfpark HeelsumGolfpark HeelsumGolfpark Heelsum
WedstrijdKPN – KPN-CALPHA – L&N ITSOCW – OrdinaSogeti – ICS

Na elke berichtgeving eindig ik altijd met  Cees van Harte (nog steeds uw El Presidente) maar wisten jullie dat we onbewust al bekendheid genieten in Europa. Team Sogeti was weer eens op trainingsstage en nu in Duitsland en daar kwamen ze een zekere Dieter Hens tegen (wie kent hem niet) en deze man was de voorzitter van het Duitse equivalent van de Presidentscup:

p1020410_ir_01

Er werd al gesuggereerd dat ik dan maar voortaan Herr Dieter moet heten.

Wel ik vind de geuzennaam El Presidente veel leuker en groet ik u allen met een vrolijke golfgroet en blijf swingen

a45213d2d4c199ff60c99153aaf2374a1 Proost

Leave a Reply