Wedstrijdkalender 2019

Posted by Ceessie55 On januari - 4 - 2013

SCROLLEN NAAR BENEDEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AantalWedstrijdWedstrijdWedstrijdSpeeldataGolfbaan
1KPN – OrdinaING – BlancoPaphos Group – Singles&PalletsVrijdag 25 Mei 2018Liemeer
2Paphos Group – BlancoOrdina – Singles&PalletsING – KPNVrijdag 22 Juni 2018Zeegersloot
3Blanco – OrdinaKPN – Singles&PalletsING – Paphos GroupVrijdag 6 Juli 2018Edese
4ING – Singles&PalletsPaphos Group – OrdinaKPN – BlancoVrijdag 24 Augustus 2018Wilnis
5KPN – Paphos GroupING – OrdinaBlanco – Singles&PalletsVrijdag 7 September 2018Kroonprins Vianen
Bovenstaande wedstrijden leveren uiteindelijk een jaarlijkse winnaar op. Deze winnaar krijgt de jaarlijkse Presidentscup.**=Nieuw
Finaleweekend start met kwalificatiewedstrijden voor de Finals
6nr 1 speelt tegen nr 6nr 2 speelt tegen nr 5nr 3 speelt tegen nr 4Vrijdag 14-09-2018G&C Kurten
Vrijdagavond uitreiking jaarlijkse bokaal van de Presidentscup competitie aan winnaar van de 5 gespeelde wedstrijden
Overnachten, dineren en ontbijten in **** hotel Montana in Marienheide
De wedstrijden van vrijdag leveren een stand op van nummer 1 t/m nummer 6
Op zaterdag worden de zogenaamde finals gespeeld voor de Presidentscoep Trofee *, The Best Off The Rest Trofee,  The Witte Presidentspoedel **=Nieuw
7Presidentscup TrofeeThe Best Off The Rest trofeeThe Witte Presidentspoedel *Zaterdag 15-09-2018G&C Varmert
Nr 1 speelt tegen nr 2Nr 3 speelt tegen nr 4Nr 5 speelt tegen nr 6
Uitreiking van de prijzen direct na afloop op de golfbaan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

StartdagHoleStartdagHoleStartdagHoleStartdagHole
Datum26 mei 201726 mei 201726 mei 201726 mei 2017
BaanPris D’eauPris D’eauPris D’eauPris D’eau
1e WedstrijdKPN – Ordina1Alpha – Blanco1Singles&Pallets – Paphos group10Sogeti&Friends – Caesar Experts10
2e speeldag2e speeldag2e speeldag2e speeldag
Datum9 juni 20179 juni 20179 juni 20179 juni 2017
BaanDelflandDelflandDelflandDelfland
2e WedstrijdSogeti&Friends – Alpha1Singles&Pallets – KPN1Caesar Experts – Blanco10Ordina – Paphos group10
3e speeldag3e speeldag3e speeldag3e speeldag
Datum23 juni 201723 juni 201723 juni 201723 juni 2017
BaanLiemeerLiemeerLiemeerLiemeer
3e WedstrijdSogeti&Friends – Ordina1Blanco – Singles&Pallets1KPN – Caesar Experts10Alpha – Paphos group10
4e speeldag4e speeldag4e speeldag4e speeldag
Datum7 juli 20177 juli 20177 juli 20177 juli 2017
BaanZeegerslootZeegerslootZeegerslootZeegersloot
4e WedstrijdOrdina – Alpha1Caesar Experts – Singles&Pallets1Blanco – KPN10Sogeti&Friends – Paphos group10
5e speeldag5e speeldag5e speeldag5e speeldag
Datum25 augustus 201725 augustus 201725 augustus 201725 augustus 2017
BaanCapelleCapelleCapelleCapelle
5e WedstrijdAlpha – Caesar Experts1Paphos group – KPN1Blanco – Sogeti&Friends10Singles&Pallets – Ordina10
6e speeldag6e speeldag6e speeldag6e speeldag
Datum8 september 20178 september 20178 september 20178 september 2017
BaanEGCPEGCPEGCPEGCP
6e WedstrijdAlpha – Singles&Pallets1Blanco – Paphos group1KPN – Sogeti&Friends10Caesar Experts – Ordina10
7e speeldag7e speeldag7e speeldag7e speeldag
Datum29 september 201729 september 201729 september 201729 september 2017
BaanPierpontPierpontChateau de BawetteChateau de Bawette
7e WedstrijdAlpha – KPN1Singles&Pallets – Sogeti&Friends1Blanco – Ordina1Paphos group – Caesar Experts1
FinaledagFinaledagFinaledagFinaledag
Datum30 september 201730 september 201730 september 201730 september 2017
BaanNog te bepalenNog te bepalenNog te bepalenNog te bepalen
8e WedstrijdNNB1NNB1NNB1NNB1